Теплоакумулятор TAI-10 350 л з теплообмінником 1,4 кв. м, з ізоляцією 60 мм TAI0135060 Thermo Alliance

- В наявності
- Код: SD00044719
35 350 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 350 - це пристрій, призначений для накопичення, збереження та передачі теплоносія від джерел непостійної дії: котли, теплові насоси, геліоколектори та інші. Буферний бак обладнаний верхнім витим теплообмінником з нержавіючої сталі. Основне завдання вбудованого змійовика – нагрівання води для побутових потреб. Теплоакумулятор оптимізує роботу опалювальної системи за рахунок компенсації невідповідності між виробництвом та витратою тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAI0135060 |
| Вага брутто, кг | 84 |
| Вага нетто, кг | 62 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 710х710х1960 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 720х720х1376 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1 1/4" |
| Діаметр підключення теплообмінника | 3/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Макс. тиск теплообмінника (верх.), бар | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальна температура теплообмінника (верх.), °C | 100 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Матеріал | тип Neodul |
| Об'єм теплообмінника (верх.), л | 4,25 |
| Об'єм, л | 326 |
| Площа теплообмінника, м2 | 1,4 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/рік | 84 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Тип теплообмінника (верх.) | Спіральний |
| Товщина днів, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
- Ціна: 35 350 ₴



