Насос циркуляційний AQUA-WORLD GRS 25/4-130 70Вт, 4м

Топ продаж
- В наявності
- Код: ТН103-1
2 816 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос - одна з головних складових системи опалення та гарячого водопостачання. Призначений для забезпечення примусового руху рідини замкнутим контуром (циркуляції), а також рециркуляції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальна температура | 110 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 65 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Вода з домішками, Чиста вода, Живильна вода, Технічна вода, Хімічно нейтральні речовини |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Споживана потужність (W) | 70 кВт |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 110 |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Умовний прохід | 25 мм |
- Ціна: 2 816 ₴

