Ванна SAPFIRE MIRASOFT

- Немає в наявності
123 137 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Miraggio має великий вибір окреміх ванн. Ванна SAPFIRE MIRASOFT з литого мармуру — це окремий різновид мистецтва. Литий мармур — твердий і довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта, яку змішують із поліефірними смолами. Ванна SAPFIRE MIRASOFT з литого мармуру на зовнішній поверхні покривається антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG, який робить стійкими до впливу зовнішніх чинників.
На завершальному етапі виробництва, для отримання глянсового блиску, Ванна SAPFIRE MIRASOFT з литого мармуру полірується спеціальною пастою. Глянсові вироби невибагливі в повсякденному житті та не потребують додаткового догляду.
Характеристики литого мармуру:
- Довговічність матеріалу. Покриття виробів і безпосередньо матеріал, з якого виготовляється сантехніка, забезпечують довгий термін експлуатації сантехнічних виробів. Ванни з литого мармуру є ремонтопридатними, стійкими до барвників і сонячних променів.
- Вишуканість дизайну. Структура матеріалу дає змогу використовувати найрізноманітніші форми та вигини під час моделювання виробів. Саме тому ми можемо надати покупцеві різнопланові моделі на будь-який смак.
- Збереження тепла. Відмітною властивістю матеріалу є низька теплопровідність. Вироби, які ми виготовляємо, тривалий час зберігають оптимальну температуру. Їх поверхня завжди тепла на дотик і це забезпечує комфортне перебування у ванні.
- Антибактеріальне покриття. Кожен виріб покривається захисним шаром — антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG. Це покриття перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій і мікробів на поверхні виробів.
- Шумоізоляція. Брак звуку води, що падає на поверхню виробу, неабияк підвищує комфорт і зручність під час користування сантехнічними виробами.
Ванна SAPFIRE MIRASOFT з литого мармуру може бути виготовлена в будь-якому кольорі з палітри RAL. Однак, зазначимо, що фарбується тільки зовнішня поверхня виробу.
Усі моделі ванн Miraggio комплектуються сифонами фінського виробництва та мають гарантію від виробника 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Вага | 166 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, років | 10 років |
| Глибина чаші | 450 |
| Діаметр зливного отвору | 55 |
| Довжина | 1650 |
| Матеріал | Mirasoft Technology |
| Мoдель | SAPFIRE |
| Об'єм води до переливання | 270 |
| Об'єм загальний | 360 |
| Перелив | вбудований |
| Розташування зливу | На дні, у центрі |
| Країна | Україна |
| Температура експлуатації | ± 65 |
| Тип монтажу | Окремо стоїть |
| Тип поверхні | Матова |
| Торгова марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Овальна |
| Комплектація | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
- Ціна: 123 137 ₴




