Генератор инверторный PREMIER PM3500iG пропан/бензин 3,5 кВт електростартер

Новинка
- Нет в наличии
- Код: Г001-3.5LPG
70 400 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- •У зв'язку з розвитком та технічним прогресом залишаємо за собою право внесення технічних змін без попереднього
інформування про це.
•Примітка: технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від країни постачання. - Оптимальне споживання пального, в залежності від навантаження. Зменшується навантаження - зменшуються оберти двигуна і відповідно витрати пального.
- Екологічність. Завдяки оптимізації витрати пального, зменшується кількість викидів в атмосферу.
- Низький рівень шуму 62 Дб. Співставно з визначеним законодавством рівнем шуму в звичайних офісах.
- Невелика вага та габарити. Зручне транспортування генератора в будь яке потрібне місце. Зимою дозволить пережити блекаут, а літом насолодитись повноцінним відпочинком на природі.
- Обмотка з міді - гарантія довготривалої роботи без перегріву.
- Можливість вибору палива Газ/Бензин.
- Розетка 12В/8,3А
Потужності даного генератора цілком достатньо для основних систем енергозабезпечення квартири або невеликого будинку.
На що вистачить одночасно:
- 200-600 Вт, забезпечення роботи котла, печі, каміну (газового, твердопаливного).
- 100-250 Вт, забезпечення роботи холодильника із морозильною камерою (з інверторними компресорами).
- 200 Вт, забезпечення освітленням.
- 100-150 Вт, зарядка акумуляторів резервного живлення, телефонів, інших девайсів.
- 1000 Вт, пуск 2000 Вт, робота водяної помпи.
Параметри:
ДВИГУН, одноциліндровий, OHV, 4-х тактний, повітряного охолодження.
| Макс. потужність (к.с.) |
6 |
| Об'єм двигуна, см3 |
192 |
| Швидкість двигуна, об/хв |
3800 |
| Система сигналізації масла |
Так |
| Система запуску двигуна |
Ручний, Автостарт |
| Тип палива |
Бензин, 95/ Газ Пропан/Бутан |
| Місткість паливного бака л. |
6 |
| Місткість масляного бака л. |
0,63 |
| Рівень шуму, дБ |
62 |
| Час роботи при повному баку (при 50% навантаження) годин |
5 |
| Індикатор завантаженності |
Так |
| Індикатор витрати палива |
Так |
| Мультиметр (Напруга, Частота, Струм) |
Так |
ГЕНЕРАТОР:
| Можливість паралельного підключення |
Так |
| Кількість фаз |
1 |
| Номінальна напруга, В |
230 |
| Номінальна частота, Гц |
50 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Номін. (бензин) |
3,3 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Номін. (Газ) |
3,0 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Макс. (бензин) |
3,5 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Макс. (Газ) |
3,3 |
| Розетка |
12В / 8,3А |
| Якість вихідної напруги |
Чиста синусоіда |
| Обмотка |
мідь 100% |
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Інші | ||
| Артикул товара | Г001-3.5LPG | |
| Артикул пропозиції | Г001-3.5LPG | |
| Заводський артикул | PM3500iG | |
| Довжина, мм | 675 | |
| Ширина, мм | 490 | |
| Висота, мм | 510 | |
| Потужність | 3,5 кВт | |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Premier |
| Страна производитель | США |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3.3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 5 час |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | OHV, 4-х тактний, |
| Объем двигателя | 192 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.63 л |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Мощность двигателя | 6 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3800 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 675 мм |
| Высота | 510 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 62 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 70 400 ₴




