Генератор інверторний PREMIER PM3500i бензин 3.5 кВт электростартер

Новинка
- Нет в наличии
- Код: Г001-3.5
44 000 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- •У зв'язку з розвитком та технічним прогресом залишаємо за собою право внесення технічних змін без попереднього
інформування про це.
•Примітка: технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від країни постачання. - Оптимальне споживання пального, в залежності від навантаження. Зменшується навантаження - зменшуються оберти двигуна і відповідно витрати пального.
- Екологічність. Завдяки оптимізації витрати пального, зменшується кількість викидів в атмосферу.
- Низький рівень шуму 62 Дб. Співставно з визначеним законодавством рівнем шуму в звичайних офісах.
- Невелика вага та габарити. Зручне транспортування генератора в будь яке потрібне місце. Зимою дозволить пережити блекаут, а літом насолодитись повноцінним відпочинком на природі.
- Обмотка з міді - гарантія довготривалої роботи без перегріву.
- Розетка 12В/8,3А
-
Потужності даного генератора цілком достатньо для основних систем енергозабезпечення квартири або невеликого будинку.
На що вистачить одночасно:
- 200-600 Вт, забезпечення роботи котла, печі, каміну (газового, твердопаливного).\
- 100-250 Вт, забезпечення роботи холодильника із морозильною камерою (з інверторними компресорами).
- 200 Вт, забезпечення освітленням.
- 100-150 Вт, зарядка акумуляторів резервного живлення, телефонів, інших девайсів.
- 1000 Вт, пуск 2000 Вт, робота водяної помпи.
-
Параметри:
ДВИГУН, одноциліндровий, OHV, 4-х тактний, повітряного охолодження.
Макс. потужність (к.с.) 6
Об'єм двигуна, см3 192
Швидкість двигуна, об/хв 3800
Система сигналізації масла Так
Система запуску двигуна Ручний, Автостарт
Тип палива Бензин, 95
Місткість паливного бака л. 6
Місткість масляного бака л. 0,63
Рівень шуму, дБ 62
Час роботи при повному баку (при 50% навантаження) годин 5
ГЕНЕРАТОР:
Можливість паралельного підключення Так
Кількість фаз 1
Номінальна напруга, В 230
Номінальна частота, Гц 50
Вихід змінного струму, Квт (кВА) Номін. 3,3
Вихід змінного струму, Квт (кВА) Макс. 3,5
Розетка 12В / 8,3А
Якість вихідної напруги Чиста синусоіда
Обмотка мідь 100%
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Інші Артикул товара Г001-3.5 Артикул пропозиції Г001-3.5 Заводський артикул PM3500i Довжина, мм 605 Ширина, мм 470 Висота, мм 500 Потужність 3,5 кВт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Premier |
| Страна производитель | США |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3.3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 5 час |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | OHV, 4-х тактний, |
| Объем двигателя | 192 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.63 л |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Мощность двигателя | 6 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3800 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 605 мм |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 62 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 44 000 ₴




