Генератор інверторний PREMIER PM2300i бензин 2.3 кВт

Новинка
- Нет в наличии
- Код: Г001-2.3
33 000 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- •У зв'язку з розвитком та технічним прогресом залишаємо за собою право внесення технічних змін без попереднього
інформування про це.
•Примітка: технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від країни постачання. - Оптимальне споживання пального, в залежності від навантаження. Зменшується навантаження - зменшуються оберти двигуна і відповідно витрати пального.
- Екологічність. Завдяки оптимізації витрати пального, зменшується кількість викидів в атмосферу.
- Низький рівень шуму 60 Дб. Співставно з визначеним законодавством рівнем шуму в звичайних офісах.
- Невелика вага та габарити. Зручне транспортування генератора в будь яке потрібне місце. Зимою дозволить пережити блекаут, а літом насолодитись повноцінним відпочинком на природі.
- Обмотка з міді - гарантія довготривалої роботи без перегріву.
- Розетка 12В/8,3А
-
Потужності даного генератора цілком достатньо для основних систем енергозабезпечення квартири або невеликого будинку.
На що вистачить одночасно:
- 100-300 Вт, забезпечення роботи котла, печі, каміну (газового, твердопаливного).
- 100-250 Вт, забезпечення роботи холодильника із морозильною камерою (з інверторними компресорами).
- 100 Вт, забезпечення освітленням.
- 100-150 Вт, зарядка акумуляторів резервного живлення, телефонів, інших девайсів.
- 300 Вт, інші потреби.
- 800-1200 Вт, нагрів електричного бойлера
-
Параметри:
ДВИГУН, одноциліндровий, OHV, 4-х тактний, повітряного охолодження.
Макс. потужність (к.с.) 4,5
Об'єм двигуна, см3 97,6
Швидкість двигуна, об/хв 4700
Система сигналізації масла Так
Система запуску двигуна Ручний
Тип палива Бензин, 95
Місткість паливного бака л. 4,8
Місткість масляного бака л. 0,45
Рівень шуму, дБ 60
Час роботи при повному баку (при 50% навантаження) годин 6
ГЕНЕРАТОР:
Можливість паралельного підключення Так
Кількість фаз 1
Номінальна напруга, В 230
Номінальна частота, Гц 50
Вихід змінного струму, Квт (кВА) Номін. 1,9
Вихід змінного струму, Квт (кВА) Макс. 2,3
Розетка 12В / 8,3А
Якість вихідної напруги Чиста синусоіда
Обмотка мідь 100%
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Інші Артикул товара Г001-2.3 Артикул пропозиції Г001-2.3 Заводський артикул PM2300i Довжина, мм 510 Ширина, мм 300 Висота, мм 425 Потужність 2,3 кВт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Premier |
| Страна производитель | США |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 1.9 кВт |
| Максимальная мощность | 2.3 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 6 час |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | OHV, 4-х тактний, |
| Объем двигателя | 97.6 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.45 л |
| Объем топливного бака | 4.8 л |
| Мощность двигателя | 4.5 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 4700 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 510 мм |
| Высота | 425 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вес | 21.5 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
- Цена: 33 000 ₴






