Генератор інверторний PREMIER PM1100i бензин 1,1 кВт

Топ продаж
- В наличии
- Код: Г001-1.1
26 400 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- •У зв'язку з розвитком та технічним прогресом залишаємо за собою право внесення технічних змін без попереднього
інформування про це.
•Примітка: технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від країни постачання. - Оптимальне споживання пального, в залежності від навантаження. Зменшується навантаження - зменшуються оберти двигуна і відповідно витрати пального.
- Екологічність. Завдяки оптимізації витрати пального, зменшується кількість викидів в атмосферу.
- Низький рівень шуму 60 Дб. Співставно з визначеним законодавством рівнем шуму в звичайних офісах.
- Невелика вага та габарити. Зручне транспортування генератора в будь яке потрібне місце. Зимою дозволить пережити блекаут, а літом насолодитись повноцінним відпочинком на природі.
- Обмотка з міді - гарантія довготривалої роботи без перегріву.
- Розетка 12В/8,3А
Потужності даного генератора цілком достатньо для основних систем енергозабезпечення квартири або невеликого будинку.
На що вистачить одночасно:
- 100-300 Вт, забезпечення роботи котла, печі, каміну (газового, твердопаливного).
- 100-250 Вт, забезпечення роботи холодильника із морозильною камерою (з інверторними компресорами).
- 100 Вт, забезпечення освітленням.
- 100-150 Вт, зарядка акумуляторів резервного живлення, телефонів, інших девайсів.
- 300 Вт, інші потреби.
Параметри:
ДВИГУН, одноциліндровий, OHV, 4-х тактний, повітряного охолодження.
| Макс. потужність (к.с.) |
2,5 |
| Об'єм двигуна, см3 |
49,7 |
| Швидкість двигуна, об/хв |
5000 |
| Система сигналізації масла |
Так |
| Система запуску двигуна |
Ручний |
| Тип палива |
Бензин, 95 |
| Місткість паливного бака л. |
2,8 |
| Місткість масляного бака л. |
0,32 |
| Рівень шуму, дБ |
60 |
| Час роботи при повному баку (при 50% навантаження) годин |
5,5 |
ГЕНЕРАТОР:
| Можливість паралельного підключення |
Так |
| Кількість фаз |
1 |
| Номінальна напруга, В |
230 |
| Номінальна частота, Гц |
50 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Номін. |
0,9 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Макс. |
1,1 |
| Розетка |
12В / 8,3А |
| Якість вихідної напруги |
Чиста синусоіда |
| Обмотка |
мідь 100% |
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Інші | ||
| Артикул товара | Г001-1.1 | |
| Артикул пропозиції | Г001-1.1 | |
| Заводський артикул | PM1100i | |
| Довжина, мм | 449 | |
| Ширина, мм | 248 | |
| Висота, мм | 388 | |
| Потужність | 1,1 кВт | |
|
14700 https://drive.google.com/file/d/1HMNltMbBMPc955Nh10dXnIVdHbYX-xFH/view |
||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Premier |
| Страна производитель | США |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 0.9 кВт |
| Максимальная мощность | 1.1 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 5.5 час |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | OHV, 4-х тактний, |
| Объем двигателя | 49.7 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.32 л |
| Объем топливного бака | 2.8 л |
| Мощность двигателя | 2.5 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 5000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 449 мм |
| Высота | 388 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Вес | 14.7 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
- Цена: 26 400 ₴






