Колектор SD Forte 1" 8 виходів SF002W8

- Немає в наявності
- Код: SD00039969
8 923 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор SD Forte 1" на 8 виходів виготовлений з латуні, призначений для розподілу теплоносія в петлях системи опалення. Виріб складається з нижньої й верхньої колекторних балок, а також двох кронштейнів для кріплення до стіни або в колекторній шафі. Також в комплектацію входять термостатичні клапани з ручками управління чорного кольору. Різьба під‘єднання сервоприводів 30х1,5. На гребінці, що розташована внизу — запірна-регулювальні вентилі ручного регулювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF002W8 |
| Вага брутто, кг | 5,45 |
| Вага нетто, кг | 5,692 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 65х535х330 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 315х400х92 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 8 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF002W |
| Тип вибору | Колектор |
- Ціна: 8 923 ₴



