Колектор терморегулювальний SD Plus 1" 4 виходи SD236W4

- Нет в наличии
- Код: SD00021393
2 233 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колектор терморегулювальний SD 1"х4 SD236W4 призначений для ефективного розподілу та регулювання потоку води. Забезпечує надійність та довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD236W4 |
| Вага нетто, кг | 3,25 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 4 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Наличие насоса | Немає |
| Покрытие | Хром |
| Назначение | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SD236W |
| Тип вибору | Колектор |
- Цена: 2 233 ₴

