Гранітна кухонна мийка Adamant BRICK MOKKO-12

- В наявності
4 054 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT BRICK, виготовлена з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається на 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднувальних смол. Мийка гранітна жаростійка та витримує до +280 °C, а також стійка до ударів, подряпин, фарбувальних елементів і ультрафіолету. Мийка гранітна ADAMANT — дуже містка та глибока. Її розміри — 515x460 мм і глибина — 200 мм.
Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE — технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли та спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутної поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості. Продукція виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, крім того, штучний камінь гігієнічний унаслідок браку пор, віруси й бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. Водночас виріб має високу міцність, термостійкість і має привабливий зовнішній вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 460 мм |
| Довжина чаші мийки | 390 мм |
| Ширина мийки | 515 мм |
| Ширина чаші мийки | 375 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень. Світло сірий, Слонова кістка, Коричневий відтінок червоного, Бежевий, Білий, Графіт, Коричневий, Кавовий, Сірий, Кремовий, Пісочний, Чорний з вкрапленням, Чорний без вкраплень, Чорний металік. |
- Ціна: 4 054 ₴


