Грана кухонна мойка Adamant SUN АВЕНА-06

- В наявності
2 964 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна моя ADAMANT SUN 510 зроблена з міцного матеріалу, що складається з 80% кварцевого піску, гранітної крихти, мармурової крихти і який стійкий до перепаду температури і 20% з'єднаних смоли, Який стійкий до перепад температури і подряпин, а також є ударопрочним, що значно продасть термін служби мойки. Ви вибрали мийку гранітну ADAMANT SUN 510 Ви купуєте не тільки корисну річ, але й стильну прикрасу для вашої кухні.
Керамічні миски виготовлені за технологією SOLID SURFACE — технологія виробництва на основі поліефірної смоли та спеціально підготовлених натуральних наложниць без використання гелькоутної поверхні. Деякі кварцові піски мають високу якість. Продукція, виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до дії більшості кислот, лужних та інших активних хімічних реагентів, крім того, штучний камінь гігініцинує в слідстві відсутність пір, віруси та бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. Цей виріб має високу міцність, термостійку вдачу і має гарний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кругла |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр мийки | 510 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Діаметр чаші мийки | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень. Світло сірий, Слонова кістка, Коричневий відтінок червоного, Бежевий, Білий, Графіт, Коричневий, Кавовий, Сірий, Кремовий, Пісочний, Чорний з вкрапленням, Чорний без вкраплень, Чорний металік. |
- Ціна: 2 964 ₴


