Вентилятор осьовий 400 мм витяжний VAMК 4Е 400 В «потужний"

- В наявності
- Код: 0706
11 000 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор осьовий VAMК 4Е 400 В Оснащений посиленим , чотириполюсним двигуном з зовнішнім ротором, мідними обмотками і подвійним шарикопідшипником . Має захист від навантаження і надійний пусковий конденсатор. Металевий корпус вентилятора має квадратну форму, сталеву захисну сітку на лицьовій панелі та монтажний фланець.Крильчатка вентилятора також виготовлена з металу і має загнуті вперед лопаті, що збільшує швидкість повітряного потоку. Вентилятор VAMК 4Е 400 В застосовують для витяжної та припливної вентиляції приміщень великої площі або для охолодження та обдування різних установок , ферм та обладнання . Осьовий вентилятор торгової марки UVS VENUS надійний, простий в обслуговуванні і довговічний. Робоча температура вентилятора - 30 + 70 С . Є можливість підключити регулятор швидкості оборотів вентилятора RSV 600 .
| модель |
Напруга/Частота V/Hz |
Сила току A |
Потужність W |
Продуктивність
m3/h |
Робоча температура min/max(C) |
Ємність конденсатора
uF |
Оберти двигуна
r/min |
Рівень шуму Db(A) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VAMK 2E 200 B | 220/50 | 0.2 | 80 | 1400 | -30/+70 | 2 | 2600 | 63 |
| VAMK 2E 250 B | 220/50 | 0.45 | 115 | 1850 | -30/+70 | 3 | 2550 | 68 |
| VAMK 2E 300 B | 220/50 | 0.55 | 145 | 2250 | -30/+70 | 4 | 2550 | 68 |
| VAMK 4E 350 B | 220/50 | 0.68 | 145 | 2850 | -30/+70 | 4 | 1380 | 58 |
| VAMK 4E 400 B | 220/50 | 0.85 | 195 | 3950 | -30/+70 | 6 | 1380 | 60 |
| VAMK 4E 450 B | 220/50 | 1.4 | 245 | 4850 | -30/+70 | 8 | 1350 | 62 |
| VAMK 4E 500 B | 220/50 | 2 | 420 | 6150 | -30/+70 | 10 | 1350 | 69 |
Розмір:
| модель |
A |
B |
C |
D |
|---|---|---|---|---|
| VAMK 2E 200 B | 212 | 310 | 49 | 260 |
| VAMK 2E 250 B | 260 | 370 | 50 | 320 |
| VAMK 2E 300 B | 312 | 430 | 63 | 380 |
| VAMK 4E 350 B | 360 | 485 | 63 | 430 |
| VAMK 4E 400 B | 412 | 540 | 80 | 490 |
| VAMK 4E 450 B | 460 | 570 | 85 | 520 |
| VAMK 4E 500 B | 512 | 660 | 100 | 615 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venus |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 195 Вт |
| Витрата повітря | 3950 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1380 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 412 мм |
| Ширина | 540 мм |
- Ціна: 11 000 ₴









