Ванна BONITA глянцева RAL 9005

- Под заказ
Отправка с 31 мая 202642 775 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Miraggio має великий вибір окремо стоячих ванн. Ванна BONITA глянцева RAL 9005 з литого мармуру - це окремий вид мистецтва. Литий мармур — твердий та довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта, яку змішують з поліефірними смолами. Ванна BONITA глянцева RAL 9005 з литого мармуру на зовнішній поверхні покривається антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG, який робить стійкими до впливу зовнішніх чинників.
На прикінцевому етапі виробництва, для отримання глянцевого блиску, Ванна BONITA глянцева RAL 9005 з литого мармуру полірується спеціальною пастою. Глянцеві вироби невибагливі у повсякденному житті та не потребують додаткового догляду.
Характеристики литого мармуру:
- Довговічність матеріалу. Покриття виробів та безпосередньо матеріал, з якого виготовляється сантехніка, забезпечують довгий термін експлуатації сантехнічних виробів. Ванни з литого мармуру є ремонтопридатними, стійкими до фарбників і сонячного проміння.
- Вишуканість дизайну. Структура матеріалу дозволяє використовувати найрізноманітніші форми та вигини під час моделювання виробів. Саме тому ми можемо надати покупцеві різнопланові моделі на будь-який смак.
- Збереження тепла. Відмінною властивістю матеріалу є низька теплопровідність. Вироби, які ми виготовляємо, тривалий час зберігають оптимальну температуру. Їх поверхня завжди тепла на дотик і це забезпечує комфортне перебування у ванні.
- Антибактеріальне покриття. Кожен виріб покривається захисним шаром — антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG. Це покриття перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій і мікробів на поверхні виробів.
- Шумоізоляція. Відсутність звуку падаючої води на поверхню виробу значно підвищує комфорт та зручність під час користування сантехнічними виробами.
Ванна BONITA глянцева RAL 9005 з литого мармуру може бути виконана в будь-якому кольорі з палітри RAL. Проте, зауважимо, що фарбується лише зовнішня поверхня виробу.
Всі моделі ванн Miraggio комплектуються сифонами фінського виробництва та мають гарантію від виробника 10 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonita |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 138,75 кг |
| Высота | 580 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Диаметр сливного отверстия | 55 |
| Комплектация | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
| Страна | Украина |
| Материал | Литий мармур |
| Мoдель | BONITA |
| Перелив | Вбудований |
| Розташування зливного отвору | На дні, в центрі |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажа | Вільностояча |
| Тип поверхности | Глянцевая |
| Толщина стенки | Від 20 до 25 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 42 775 ₴

