Гранітна мийка Globus Lux BOREN пiщаний 860х500мм-А0004

- Нет в наличии
- Код: 000006102
9 043 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гранітна мийка Globus Lux BOREN виготовлена з високоякісного німецького сировини: 80% кварцовий пісок і 20% акрилові смоли.
Поверхня стійка до подряпин, впливу чистячих і миючих засобів. Абсолютно безпечна для харчових продуктів.
Мийка Globus Lux BOREN представлена в 11 кольрах на вибір. Колір не вимивається і зберігає стійкість до вигоряння.
Гарантія 5 років. Країна виробник: Україна.
Технічні характеристики:
Модель: BOREN;
Матеріал: граніт;
Розмір: 860х500мм .;
Розмір чаші: 410x350мм .;
Глибина чаші: 190мм .;
Комплектація: Мийка, кріплення, гарантійний талон.
Розмір упаковки ВхШхГ: 26х53х89 см
Вага нетто: 17,5 кг
Вага брутто: 20,25 кг
Поверхня стійка до подряпин, впливу чистячих і миючих засобів. Абсолютно безпечна для харчових продуктів.
Мийка Globus Lux BOREN представлена в 11 кольрах на вибір. Колір не вимивається і зберігає стійкість до вигоряння.
Гарантія 5 років. Країна виробник: Україна.
Технічні характеристики:
Модель: BOREN;
Матеріал: граніт;
Розмір: 860х500мм .;
Розмір чаші: 410x350мм .;
Глибина чаші: 190мм .;
Комплектація: Мийка, кріплення, гарантійний талон.
Розмір упаковки ВхШхГ: 26х53х89 см
Вага нетто: 17,5 кг
Вага брутто: 20,25 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Globus Lux |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 126 кг |
| Высота | 573 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Диаметр сливного отверстия | 55 |
| Комплектация | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
| Страна | Украина |
| Материал | Литий мармур |
| Мoдель | TASMANIA |
| Перелив | Вбудований;Відсутній |
| Розташування зливного отвору | На дні, в центрі |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажа | Вбудована |
| Тип поверхности | Глянцевая |
| Толщина стенки | Від 20 до 25 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямоугольная |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
- Цена: 9 043 ₴

