Панель смыва Viega Prevista Style 21, пластик чёрный матовый (801724)

- Нет в наличии
- Код: 000006101
12 686 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Панель змиву для унітазів VIEGA Prevista 801724
- для наступних випадків застосування і використання з наступною продукцією: все бачки прихованого монтажу Prevista
- для ревізійної шахти глибиною> 60 мм
- пластик
- ручна активація змиву, можливість установки спереду або зверху, 2-х режимний змив
Комплектація:
комплект штовхачів, кріплення
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 23.5 х 14 х 4 см
Вага в упаковці: 0.27 кг
Габарити панелі (ВхШхГ): 22 х 13 х 3 см
Вага панелі: 0.165 кг
- для наступних випадків застосування і використання з наступною продукцією: все бачки прихованого монтажу Prevista
- для ревізійної шахти глибиною> 60 мм
- пластик
- ручна активація змиву, можливість установки спереду або зверху, 2-х режимний змив
Комплектація:
комплект штовхачів, кріплення
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 23.5 х 14 х 4 см
Вага в упаковці: 0.27 кг
Габарити панелі (ВхШхГ): 22 х 13 х 3 см
Вага панелі: 0.165 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Viega |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 126 кг |
| Высота | 573 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Диаметр сливного отверстия | 55 |
| Комплектация | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
| Страна | Украина |
| Материал | Литий мармур |
| Мoдель | TASMANIA |
| Об'єм води до переливу | Відсутній;Вбудований |
| Розташування зливного отвору | На дні, в центрі |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажа | Вбудована |
| Тип поверхности | Глянцевая |
| Толщина стенки | Від 20 до 25 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 12 686 ₴

