Гранітна мийка Globus Lux BALATON слонова кiстка 680х500мм

- Нет в наличии
- Код: 000006099
6 631 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гранітна мийка Globus Lux BALATON виготовлена з високоякісного німецького сировини: 80% кварцовий пісок і 20% акрилові смоли.
Поверхня стійка до подряпин, впливу чистячих і миючих засобів. Абсолютно безпечна для харчових продуктів.
Мийка Globus Lux BALATON представлена в 11 кольрах на вибір. Колір не вимивається і зберігає стійкість до вигоряння.
Гарантія 5 років. Країна виробник: Україна.
Технічні характеристики:
Модель: BALATON;
Матеріал: граніт;
Розмір: 680х500мм .;
Розмір чаші: 422x320мм .;
Глибина чаші: 190мм .;
Комплектація: Мийка, кріплення, гарантійний талон.
Поверхня стійка до подряпин, впливу чистячих і миючих засобів. Абсолютно безпечна для харчових продуктів.
Мийка Globus Lux BALATON представлена в 11 кольрах на вибір. Колір не вимивається і зберігає стійкість до вигоряння.
Гарантія 5 років. Країна виробник: Україна.
Технічні характеристики:
Модель: BALATON;
Матеріал: граніт;
Розмір: 680х500мм .;
Розмір чаші: 422x320мм .;
Глибина чаші: 190мм .;
Комплектація: Мийка, кріплення, гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Globus Lux |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 125 кг |
| Высота | 565 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Диаметр сливного отверстия | 55 |
| Комплектация | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
| Страна | Украина |
| Материал | Литий мармур |
| Мoдель | PROVIDENCE |
| Об'єм загальний | Врізний;Над пральною машиною;Вільностояча |
| Перелив | Відсутній |
| Розташування зливного отвору | На дні, в центрі |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип поверхности | Глянцевая |
| Толщина стенки | Від 20 до 25 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Овальная |
- Цена: 6 631 ₴

