Змішувач для кухні BRAVO Comfort BF-203S боковий, латунь, на гайці

- Нет в наличии
- Код: 000005890
1 092 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач кухонний BRAVO COMFORT BF-203S з бічною ручкою, на гайці
Переваги змішувачів BRAVO:
1. Нескладний монтаж і повноцінна ремонтопридатність абсолютно кожної моделі.
2. Чудовий вибір всіляких видів змішувачів для будь-яких умов експлуатації.
3. Легкість в очищенні і догляді
4. Елегантність форм, міцність і надійність
5. Інноваційні технології виробництва
6 Корпуси виготовлені з латуні з вмістом міді не менше 70%
7. Висока функціональність
8 Використання якісних екологічно чистих матеріалів
9. Довговічність і безвідмовність в експлуатації
Комплектація:
Змішувач латунний
Шланг М10х1/2″- 2 шт
Кріплення для змішувача - гайка
Переваги змішувачів BRAVO:
1. Нескладний монтаж і повноцінна ремонтопридатність абсолютно кожної моделі.
2. Чудовий вибір всіляких видів змішувачів для будь-яких умов експлуатації.
3. Легкість в очищенні і догляді
4. Елегантність форм, міцність і надійність
5. Інноваційні технології виробництва
6 Корпуси виготовлені з латуні з вмістом міді не менше 70%
7. Висока функціональність
8 Використання якісних екологічно чистих матеріалів
9. Довговічність і безвідмовність в експлуатації
Комплектація:
Змішувач латунний
Шланг М10х1/2″- 2 шт
Кріплення для змішувача - гайка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Miraggio |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Mirastone Technology | Сірий |
| Вес | 6,2 кг |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Длина | Литий мармур |
| Диаметр сливного отверстия | 45 |
| Комплектация | Умивальник, інструкція, гарантійний талон |
| Страна | Украина |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | FARO |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан;Донний клапан |
| Отверстие под смеситель | Є |
| Отверстие под перелив | Відсутній |
| Розташування змішувача | Збоку |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажа | Подвесной |
| Тип поверхности | Матовая |
| Толщина стенки | Від 10 до 14 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 1 092 ₴


