Змішувач для кухні/умивальника BRAVO Comfort BF-203М латунь, на гайці, поворотний 15см

- Нет в наличии
- Код: 000005888
994 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для раковини BRAVO COMFORT BF-203M, поворотний вилив 15 см, на гайці
Переваги змішувачів BRAVO:
1 Елегантність форм, міцність і надійність
2. Інноваційні технології виробництва
3 Корпуси виготовлені з латуні з вмістом міді не менше 70%
4. Висока функціональність
5 Використання якісних екологічно чистих матеріалів
6. Довговічність і безвідмовність в експлуатації
Комплектація:
Змішувач латунний
Шланг М10х1/2″ - 2 шт
Кріплення для змішувача -гайка
Переваги змішувачів BRAVO:
1 Елегантність форм, міцність і надійність
2. Інноваційні технології виробництва
3 Корпуси виготовлені з латуні з вмістом міді не менше 70%
4. Висока функціональність
5 Використання якісних екологічно чистих матеріалів
6. Довговічність і безвідмовність в експлуатації
Комплектація:
Змішувач латунний
Шланг М10х1/2″ - 2 шт
Кріплення для змішувача -гайка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VARNA |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Mirastone Technology | Чорний |
| Вес | 17,2 кг |
| Высота | 126 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Длина | Литий мармур |
| Диаметр сливного отверстия | 45 |
| Комплектация | Умивальник, перелив, інструкція, гарантійний талон |
| Страна | Украина |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | VARNA |
| Наявність крила | Без крила |
| Отверстие под смеситель | Є |
| Отверстие под перелив | Є |
| Розташування змішувача | По центру |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажа | Врізний;Накладний |
| Тип поверхности | Матовая |
| Толщина стенки | Від 10 до 14 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 994 ₴





