Кухонна мийка Aqua-World VERONA 490 мм декор нержавіюча

Топ продаж
- В наличии
- Код: ММ003-Д
1 408 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кругла форма мийки - краще за всіх економить простір кухні. Форма мийки дозволяє монтувати її як в кутку, так і вздовж стіни.
Мийка складається з однієї чаші з бортом під змішувач, ідеально підходить для кухонь невеликих розмірів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Кругла
Конструкція мийки: Одна чаша з бортом під змішувач
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
Мийка складається з однієї чаші з бортом під змішувач, ідеально підходить для кухонь невеликих розмірів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип установки: ВрізнаФорма мийки: Кругла
Конструкція мийки: Одна чаша з бортом під змішувач
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Толщина металла | 0.8 мм |
| Форма мойки | Круглая |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 180 мм |
| Ширина мойки | 490 мм |
| Длина мойки | 490 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 1 1/2" |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | нерж.сталь |
| Тип установки | Врезной |
- Цена: 1 408 ₴


