Мойка кухонная Aqua-World NAPOLI 780*500 мм нержавейка декор без отверстия

Топ продаж
- В наличии
- Код: ММ023-Д
3 388 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прямокутна форма мийки дозволяє монтувати її на прямій ділянці стільниці уздовж стіни.
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші і крило. Велика чаша для миття посуду, мала для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Немає
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші і крило. Велика чаша для миття посуду, мала для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип установки: ВрізнаФорма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Немає
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Толщина металла | 0.8 мм |
| Конструкция мойки | Двухчашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Справа |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 180 мм |
| Ширина мойки | 780 мм |
| Длина мойки | 500 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 1 1/2" |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | нерж.сталь |
| Глибина, мм | 500 |
| Ширина, мм | 780 |
| Тип установки | Врезной |
- Цена: 3 388 ₴


