Кухонна мийка Aqua-World MILANO 800*600 мм подвійна декор

Топ продаж
- В наличии
- Код: ММ031-Д
3 784 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Форма мийки - прямокутна. Тип установки мийки - накладна.
Це означає, що вона встановлюється на одну з тумб кухонних меблів замість стільниці, і повинна відповідати розмірам меблів.
Зверніть на це увагу при виборі мийки!
Мийка має дві чаші, можна розділити миття з миючими засобами і без, або продукти мити в одній чаші, а посуд в інший і т.п.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
Це означає, що вона встановлюється на одну з тумб кухонних меблів замість стільниці, і повинна відповідати розмірам меблів.
Зверніть на це увагу при виборі мийки!
Мийка має дві чаші, можна розділити миття з миючими засобами і без, або продукти мити в одній чаші, а посуд в інший і т.п.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип установки: НакладнаФорма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Толщина металла | 0.8 мм |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Двухчашевая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 180 мм |
| Ширина мойки | 600 мм |
| Длина мойки | 800 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 1 1/2" |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | нерж.сталь |
| Глибина, мм | 600 |
| Ширина, мм | 800 |
| Тип установки | накладний |
- Цена: 3 784 ₴


