Мойка кухонная Aqua-World CATANIA нержавейка двойная декор 800*490 мм

Топ продаж
- В наличии
- Код: ММ054-Д
3 300 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прямокутна форма мийки - містка і зручна. Форма мийки дозволяє монтувати її на прямій ділянці стільниці уздовж стіни.
Підходить для кухонь різних розмірів (великих, і не дуже).
Мийка має дві чаші, можна розділити миття з миючими засобами і без, або продукти мити в одній чаші, а посуд в інший і т.п.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
Підходить для кухонь різних розмірів (великих, і не дуже).
Мийка має дві чаші, можна розділити миття з миючими засобами і без, або продукти мити в одній чаші, а посуд в інший і т.п.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип установки: ВрізнаФорма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаши
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин- полірована сталь, декор- декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Толщина металла | 0.8 мм |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Двухчашевая |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Толщина стенок мойки | 0.8 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина мойки | 800 мм |
| Длина мойки | 490 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | нерж.сталь |
| Глибина, мм | 490 |
| Ширина, мм | 800 |
| Тип установки | Врезной |
- Цена: 3 300 ₴


