Тримач туалетного паперу Perfect Sanitary Appliances SP 8146

- Нет в наличии
- Код: 000004568
759 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тримач для туалетного паперу PERFECT SANITARY APPLIANCES SP 8146
Місткість власника (рулон / листи) - 2 шт
Кріплення - Шурупи
Тип установки - Настінний (підвісний)
Матеріал виробу - Латунь
Колір виробу - Хром
Комплектація:
- Монтажні елементи
- Відкриті власники
Габарити (ШхВ): 22 х 17.5 см
Вага - 0.29 кг
Гарантія - 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Місткість власника (рулон / листи) - 2 шт
Кріплення - Шурупи
Тип установки - Настінний (підвісний)
Матеріал виробу - Латунь
Колір виробу - Хром
Комплектація:
- Монтажні елементи
- Відкриті власники
Габарити (ШхВ): 22 х 17.5 см
Вага - 0.29 кг
Гарантія - 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7,2 кг |
| Производитель | ТОВ Укркомпозит+ |
| Высота | 219 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Диаметр сливного отверстия | 45 |
| Комплектация | Кухонна мийка, сифон одинарний з переливом, кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Страна | Украина |
| Кількість чаш | 1 |
| Материал | Кварцевий пісок;Литий мармур |
| Мoдель | MALIBU |
| Наявність крила | Без крила |
| Отверстие под смеситель | Відсутній |
| Отверстие под перелив | Є |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Толщина стенки | Від 10 до 14 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Круглая |
- Цена: 759 ₴


