Паяний пластинчастий теплообмінник Aqua-World S=0,96 1 кв. м

Новинка
- В наявності
- Код: ТТ403-30
12 540 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304, пайка міддю
Робоча температура: до 130*C
Різьблення: зовнішня 1&s;
Робочий тиск: 16 bar
Робоча площа: 0,96 кв. м
Розмір, ВхШхГ: 286х116х67 мм
Міжосьова відстань: по висоті 243 мм, по ширині 72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна площа теплообміну | 0.96 кв.м |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Тип рекуперативного поверхневого теплообмінника | Швидкісний (кожухотрубний) |
| Тип з'єднання теплообмінника | різьба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116 мм |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Кількість пластин | 30 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Призначення | Для бойлерів та водонагрівачів |
| Стан | Нове |
- Ціна: 12 540 ₴


