Куточок для душу квадратний TWIRL 800 NANO GLASS,

Новинка
- В наявності
- Код: ДкТк.80-Trblack
17 336 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Ручки - цинк. хромований
Профіль-алюміній
Завіси - латунь (хром)
Двері - розпашні
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки - цинк. хромований
Профіль-алюміній
Завіси - латунь (хром)
Двері - розпашні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 800 |
| Виготовлення стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Комбінована кабіна | Немає |
| Конструкція дверей | Двостулкові |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Стекло |
| Матеріал стінок | Стекло |
| Огорожа | Двостінне |
| Стан | Нове |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Колір профілю | Чорний |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 17 336 ₴

