Перегородка для душу TWIRL 800 NANO GLASS,

Новинка
- В наявності
- Код: ДкТд.80-Trblack
12 496 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Ручки - цинк. хромований
Завіси - латунь
Профіль-алюміній
Двері - розпашні
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки - цинк. хромований
Завіси - латунь
Профіль-алюміній
Двері - розпашні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Настінний |
- Ціна: 12 496 ₴

