Термостат комнатный для фанкойла 7 дней THERMO PRO GLASS

Топ продаж
- В наличии
4 972 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
SAS922WHL-7 програмований термостат, призначений для регулювання температури повітря шляхом управління нагрівальними приладами, клапанами, циркуляційними насосами і т.д.
Оснащений функцією обмеження підігріву (зручна опція при використанні в управлінні теплою підлогою). Цей термостат може бути використаний як для гідравлічних систем опалення, так і кабельної системи електричного опалення.
ФУНКЦІЇ:
- Великий РК-дисплей з підсвічуванням;
- Управління нагрівальними приладами, клапанами, циркуляційними насосами і т.д .;
- Збереження постійних налаштувань при відключенні живлення (батарейки не використовуються);
- Калібрування відображається температури;
- Може бути використаний для різних функцій опалення - як кімнатний термостат, поверховий термостат або кімнатний термостат з обмеженням температури підлоги;
- Програмований, 7 індивідуальних днів програмування, 6 періодів програмування для кожного дня;
- Сенсорна клавіатура.
Параметри:
| Параметри електромережі | 100~240В 50/60Hz |
| Активне реле навантаження (індуктивне навантаження) | 250В 3(2)A |
| Пасивне реле вільні контакти (індуктивне навантаження) | 250В 3(2)A |
| Діапазон налаштування кімнатної температури | 5°C до 35 °C |
| Діапазон налаштування температури виносного датчика | 5°C до 70 °C |
| Похибка | 0,1 °C |
| Температура робочого середовища | 0°C до 50 °C |
| Температура зберігання | -10°C до 60 °C |
| Опір виносного датчика | 100kOm/10kOm (настроювання користувача) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sas |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная сила тока | 3 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Водонагреватели, Инфракрасные обогреватели, Электрические котлы, Кондиционирование помещения, Обогрев труб, Сауны и бани, Теплый пол, Радиаторы |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 88 мм |
| Длина | 44 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина, мм | 115 |
- Цена: 4 972 ₴



