Фанкойл скрытого монтажа Aqua-world вентиляторный доводчик 21 кВт PHNIX

Новинка
- В наличии
- Код: ТК504.9
24 156 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фанкойл (fan coil , вентиляторний конвектор) теплообмінник, до якого подається тепло- або холодоносій (найчастіше вода) і за допомогою вбудованого вентилятора проганяється повітря, яке в залежності від температури води або нагрівається, або охолоджується.
Особливості конвекторів порівняно з радіаторами:
- Продуктивність в 3 рази перевершує продуктивність радіатора
- Не вимагає спеціальних умов монтажу. Може встановлюватися в комбінації, як з радіаторним опалюванням, так і теплою підлогою
- Підігрів і охолодження. Залежно від температури теплоносія в системі, калорифер може нагрівати або охолоджувати повітря
- Швидкий і рівномірний нагрів приміщення
- Автоматичне регулювання температури вбудованим термостатом
Особливості конвекторів порівняно з радіаторами:
- Продуктивність в 3 рази перевершує продуктивність радіатора
- Не вимагає спеціальних умов монтажу. Може встановлюватися в комбінації, як з радіаторним опалюванням, так і теплою підлогою
- Підігрів і охолодження. Залежно від температури теплоносія в системі, калорифер може нагрівати або охолоджувати повітря
- Швидкий і рівномірний нагрів приміщення
- Автоматичне регулювання температури вбудованим термостатом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqua-World |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 33 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура теплоносителя | 60 град. |
| Максимальное рабочее давление | 1.6 бар |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 21 кВт |
| Расход воздуха | 2380 куб. м/час |
| Степень защиты IP | 44 |
| Теплопроизводительность | 21 кВт |
| Тип фанкойла | Канальный |
| Тип фанкойла по количеству теплообменников | Двухтрубная система |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Холодопроизводительность | 13 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 238 мм |
| Длина | 2045 мм |
| Ширина | 462 мм |
- Цена: 24 156 ₴


