Фанкойл прихованого монтажу Aqua-world вентиляторный доводчик 9.4 кВт PHNIX

Новинка
- Немає в наявності
- Код: ТК504.5
12 760 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фанкойл (fan coil , вентиляторний конвектор) теплообмінник, до якого подається тепло - або холодоносій (найчастіше вода) і за допомогою вбудованого вентилятора проганяється повітря, яке в залежності від температури води або нагрівається, або охолоджується.
Особливості конвекторів порівняно з радіаторами:
- Продуктивність в 3 рази перевершує продуктивність радіатора
- Не вимагає спеціальних умов монтажу. Може встановлюватися в комбінації, як з радіаторним опалюванням, так і теплою підлогою
- Підігрів і охолодження. Залежно від температури теплоносія в системі, калорифер може нагрівати або охолоджувати повітря
- Швидкий і рівномірний нагрів приміщення
- Автоматичне регулювання температури вбудованим термостатом
Особливості конвекторів порівняно з радіаторами:
- Продуктивність в 3 рази перевершує продуктивність радіатора
- Не вимагає спеціальних умов монтажу. Може встановлюватися в комбінації, як з радіаторним опалюванням, так і теплою підлогою
- Підігрів і охолодження. Залежно від температури теплоносія в системі, калорифер може нагрівати або охолоджувати повітря
- Швидкий і рівномірний нагрів приміщення
- Автоматичне регулювання температури вбудованим термостатом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура теплоносія | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 1.6 бар |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 9.4 кВт |
| Витрата повітря | 1020 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Теплопродуктивність | 9.4 кВт |
| Тип фанкойла | Канальний |
| Тип фанкойла за кількістю теплообмінників | Двотрубна система |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Холодопродуктивність | 5.8 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 238 мм |
| Довжина | 1115 мм |
| Ширина | 462 мм |
- Ціна: 12 760 ₴


