Дозатор диспенсер для рідкого мила одинарний настінний 500 мл

Топ продаж
- В наявності
- Код: RB 60111
1 012 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний диспенсер для мила та інших рідких миючих засобів.
Кольори в наявності: червоний та бронза
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Колір покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23.5 см |
| Ширина | 7.8 см |
| Глибина | 7.5 см |
| Об`єм | 500 мл |
- Ціна: 1 012 ₴



