ВРІЗНИЙ УМИВАЛЬНИК ADAMANT OPTION 550Х430 BLACK

- В наявності
4 538 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врезной умывальник "ADAMANT OPTION" разработан специально для людей с ярким вкусом и британской сдержанностью. Умывальник сочетает в себе классические формы и дизайн, обновленный современными тенденциями, соответствующими трендовым требованиям к интерьеру ванных комнат. Умывальник "ADAMANT OPTION" - ярко подчеркнет изысканный вкус и классическую элегантность своего хозяина. "ADAMANT OPTION" в размере 550х430 мм. Комплектуется сифоном.
Компанія АДАМАНТ є єдиним виробником, який пропонує продукцію високої якості для ванних кімнат в різних колірних рішеннях. Умивальники, виготовлені з штучного каменю набагато міцніше і володіють високою зносостійкістю на відміну від фаянсових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 4 538 ₴



