Душовий куточок Aqua-World 1000/1900 мм напівкруглий скло Интимато ROLLER

Топ продаж
- В наявності
- Код: ДкРр.100-Tr
26 224 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрытие Nano Glass– это долгодействующее гидропокрытие для стеклянных поверхностей, благодаря ему не остаётся разводов на изделии
Душевые кабины могут быть прямые, трапециевидные, угловые; с распашной или раздвижной дверью; могут быть в виде стеклянной двери, когда стена ванной комнаты служит стенкой душевой и даже могут быть глухой стеклянной перегородкой для душа. Что лучше? Лучше то, что нравится Вам! А в деталях мы всегда поможем Вам разобраться
В наличии прозрачное стекло и *Интимато*, уточняйте цену!
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 8 мм (нерухомі скла) і 6мм рухливі.
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Релінг, кріплення, ролікі - нержавіюча сталь полірована.
Ручки - алюміній хромований.
Двері розсувні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Виконання стінок | Матові |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 8 мм |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 26 224 ₴








