Душова кабіна Aqua-World 900*1900 мм скляна розсувна Интимато ROLLER

Топ продаж
- В наявності
- Код: ДкРр.90-Tr
27 412 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
В наявності прозоре скло і *Интимато*, уточнюйте ціну!
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 8 мм (нерухомі скла) і 6мм рухливі.
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Релінг, кріплення, ролікі - нержавіюча сталь полірована.
Ручки - алюміній хромований.
Двері розсувні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Виконання стінок | Матові |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 8 мм |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 27 412 ₴








