Вішалка для рушників і халатів 6* 410 мм

Топ продаж
- Немає в наявності
1 276 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна латунна вішалка для халатів і рушників.
Є різновиди з кількістю гачків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Гачок |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір | Хром |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гачки | 6* 410 мм |
| Покриття | Хром |
| Стан | Нове |
| Тип установки | Настінний |
- Ціна: 1 276 ₴

