Душова система Remer Qubika для вбудованого монтажу

Топ продаж
- В наявності
- Код: Q09S02
20 400 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний сучасний комплект в душову кабіну.
Змішувач, верхній душ, ручний душ, універсальний кронштейн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів струменя | 2 |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Встановлення | Прихований монтаж |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Ні |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Вилив | Ні |
| Мильниця | Ні |
| Поличка | Ні |
| Ручний душ | Так |
| Змішувач | Так |
| Термостат | Ні |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Ручний душ регульований по висоті | Ні |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Система очищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Q09S01 |
| Установка | Прихований монтаж |
- Ціна: 20 400 ₴


